Az OPTIN Kft. IT fejlesztésekkel foglalkozó szegedi csapatába várunk gyakornokként vagy kötelező szakmai gyakorlatot végző hallgatóként, ahol kényelmes munkakörülmények között, egy kreatív, fiatalos csapatban dolgozhatsz!

Gyakornoki pozíciónk keretén belül részt vehetsz a projektjeinkben, tapasztalt munkatársaink vezényletével hasznos és hatékony technikákat, módszereket sajátíthatsz el a gyakornoki időszak során, sőt annak lejártával akár a csapat teljes tagjává is válhatsz!

A szakmai munkák támogatása mellett vállalatirányítási rendszerek (ERP), web (Javascript, VueJs, NodeJs), C# és Java alkalmazások fejlesztésébe, automatizált tesztelésekbe van lehetőséged bekapcsolódni.

Az ideális gyakornok jelölt számunkra

  • Gazdasági informatikus hallgató, vagy alapvető gazdasági ismeretekkel rendelkező informatikus, vagy mérnök informatikus, vagy programtervező informatikus
  • Kezdeményező, problémamegoldó és kreatív hozzáállással rendelkezik
  • Nyitott az újdonságokra, és hajlandó azok készségszintű elsajátítására
  • Szoftverfejlesztési tapasztalatokkal rendelkezik
  • Pontos, precíz munkavégzésű
  • A határidőket pontosan betartja
  • Remek angol nyelvismerettel rendelkezik, ezáltal az angol nyelvű szakirodalomban könnyedén eligazodik

Előnyt jelent az alábbiak ismerete

  • C/AL nyelv gyakorlati ismeretek
  • C# Desktop alkalmazások fejlesztésében bármilyen tapasztalat
  • Java vagy JavaEE ismerete
  • Valamilyen Javascript frameworkben (VueJs, ReactJs, Angular stb.), vagy NodeJs-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő és munkakörnyezet
  • kiváló munkahelyi légkör, csapatmunka
  • kihívást jelentő, komplex feladatok
  • diplomamunkához háttéranyagok
  • karrierlehetőség

Várjuk a fényképes önéletrajzodat az alábbi címre:

job@optin.hu